Portekiz Mutfağından Lezzet Yolculuğu: Tatlı ve Tuzlu Keşifler (Paperback)

Portekiz Mutfağından Lezzet Yolculuğu: Tatlı ve Tuzlu Keşifler By Sofia Rodrigues Cover Image
$39.46
Not in stock at Boswell. Available to order.
(This book cannot be returned.)

Description


"Portekiz Mutfağından Lezzet Yolculuğu: Tatlı ve Tuzlu Keşifler", deneyimli şef ve yemek uzmanı Sofia Rodrigues tarafından kaleme alınan, Portekiz mutfağının b y leyici d nyasına unutulmaz bir yolculuk sunuyor. Bu kitap, zengin ve eşitli Portekiz mutfağının geleneksel tariflerini ve lezzetlerini sunan bir rehber niteliğindedir.


Sofia Rodrigues, k kl Portekiz mutfağının sırlarını paylaşarak okuyucularını keşiflere davet ediyor. Kitap, eşitli tatlı ve tuzlu tarifleriyle Portekiz mutfağının eşitliliğini ve zenginliğini yansıtıyor. Geleneksel tarifler modern bir yaklaşımla sunulurken, kolayca uygulanabilmesi i in detaylı a ıklamalar ve ipu ları i eriyor.


"Portekiz Mutfağından Lezzet Yolculuğu", sadece bir yemek kitabı değil, aynı zamanda Portekiz k lt r n ve mutfak mirasını yansıtan bir sanat eseri niteliğindedir. Sofia Rodrigues, Portekiz mutfağına olan tutkusunu her sayfada hissettirerek, okuyucularını Portekiz'in lezzetlerini deneyimlemeye ve kendi mutfağında keşiflere ıkmaya teşvik ediyor.Product Details
ISBN: 9781835191118
ISBN-10: 1835191118
Publisher: Sofia Rodrigues
Publication Date: June 5th, 2023
Pages: 220
Language: Turkish