Portekiz Mutfağı Serüveni: Portekiz'in Lezzet Dolu Dünyasına Bir Yolculuk (Paperback)

Portekiz Mutfağı Serüveni: Portekiz'in Lezzet Dolu Dünyasına Bir Yolculuk By Sofia Pereira Cover Image
$39.90
Not in stock at Boswell. Available to order.
(This book cannot be returned.)

Description


"Portekiz Mutfağı Ser veni," muhteşem Portekiz mutfağının tadını ıkarmanız i in bir kapı aralıyor. Yetenekli yazar Sofia Pereira tarafından kaleme alınmış bu kitap, Portekiz mutfağının geleneklerini ve lezzetlerini keşfetmek isteyen herkes i in bir rehberdir.


Sofia Pereira, Portekiz mutfağına olan sevgisini ve uzmanlığını bu eserde paylaşıyor. "Portekiz Mutfağı Ser veni" sayfaları arasında, Portekiz mutfağının zenginliğini ve eşitliliğini keşfedeceksiniz.


Bu kitap, sahil kasabalarından başlayarak kırsal b lgelere ve tarihi şehirlere kadar Portekiz'in her k şesinden yemekleri i eriyor. Izgara sardalye, cataplana, pastel de nata ve daha pek ok lezzet, Portekiz mutfağının en sevilen rneklerindendir ve bu kitapta bulabileceksiniz.


"Portekiz Mutfağı Ser veni," sadece lezzetli tarifler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda her yemeğin arkasındaki k lt rel ve tarihsel bağlamı da sunuyor. Sofia Pereira, geleneksel malzemeleri ve pişirme tekniklerini paylaşarak, bu lezzetleri kendi mutfağınızda denemeniz i in size ilham veriyor.


Arkadaşlarınıza ve ailenize ev yapımı Portekiz yemekleri sunmak isterseniz veya sadece yeni lezzetler keşfetmeyi ama lıyorsanız, "Portekiz Mutfağı Ser veni," Portekiz mutfağının i ine dalmak ve otantik lezzetlerini deneyimlemek i in m kemmel bir kılavuzdur. Bu mutfağı keşfe ıkın ve Portekiz'in sembolik yemekleri aracılığıyla lkenin ruhunu yakalayın.Product Details
ISBN: 9781835796900
ISBN-10: 1835796907
Publisher: Sofia Pereira
Publication Date: November 2nd, 2023
Pages: 222
Language: Turkish